instalki

Dla dobrego klimatu

Chcesz uniknąć przedświątecznej gorączki? Zaopatrz się w upominki dla najbliższych już teraz. Tym razem przygotowaliśmy listę rekomendowanych produktów, które są doskonałym pomysłem na prezent, jeżeli zależy Ci na dobrym klimacie w domu. Nowoczesne i inteligentne urządzenia potrafią dbać o czystość powietrza, jego wilgotność czy wyeliminować uporczywe zanieczyszczenia pozytywnie wpływając na nasze zdrowie. 

Efektowny ultradźwiękowy aromatyzer Sharp DF-A1E-T

Nowy ultradźwiękowy aromatyzer DF-A1E-T to innowacyjny model, o unikalnej konstrukcji, który rozprowadza delikatną mgiełkę zapachu do otoczenia. Urządzenie możemy podłączyć do portu USB lub zwykłego gniazdka elektrycznego. Sharp DF-A1E-T posiada funkcję automatycznego restartu, która może być używana w połączeniu z inteligentną wtyczką i systemem sterowania głosowego. Delikatne bursztynowe podświetlenie pozwala uzyskać przytulny efekt płomienia świecy i zapewnia wyjątkową, klimatyczną atmosferę. Pojemność zbiornika wynosi 200 ml.
UA-HG40E-L

Inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

UA-HD40E-L to zaawansowany model oczyszczacza powietrza marki Sharp z funkcją nawilżania i technologią Plasmacluster. To nowoczesne urządzenie skutecznie redukuje smog, wirusy, alergeny, bakterie oraz pleśń, a jednocześnie nawilża powietrze w Twoim otoczeniu. Dzięki trybowi automatycznemu samodzielnie dostosowuje pracę do warunków panujących w pomieszczeniu w oparciu o pomiary czujników jakości powietrza. Pięciostopniowy system filtracji pozwala na usunięcie z powietrza aż 99,97% zanieczyszczeń. Model ten sprawdzi się w pomieszczeniach do 26 m2.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite

To podstawowy model oczyszczacza powietrza o najbardziej przystępnej cenie i imponujących parametrach. Wysokowydajny filtr zatrzymuje 99,97% sierści zwierząt domowych, kurzu, pyłków, dymu, lotnych związków organicznych i drobnych cząsteczek o wielkości 0,3 mikronaI. Potrafi oczyścić powietrze w pomieszczeniu o kubaturze 120 m2 w ciągu zaledwie godziny. Oczyszczacz na bieżąco monitoruje jakość powietrza, a także jego wilgotność i temperaturę. Można nim sterować za pomocą smartfonu lub wbudowanego ekranu dotykowego LCD. Dzięki intuicyjnej aplikacji Xiaomi Home na smartfonie można włączyć oczyszczanie, gdy jesteś poza domem. To świetna propozycja dla użytkowników szukających niedrogiego, ale cichego i wydajnego oczyszczacza powietrza.

Przenośny osuszacz powietrza

Sharp UD-P16E-W poprawia codzienne życie alergików poprzez eliminację roztoczy i pyłków, a także zapobiega powstawaniu pleśni i grzybów. W ten sposób można znacznie ograniczyć problemy z oddychaniem i szkody domowe. Wygodę użytkowania gwarantuje specjalny tryb automatyczny, który monitoruje wilgotność powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje ją na zaprogramowanym poziomie. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach, w których suszone są ubrania po praniu. Specjalny tryb suszenia ubrań sprawi, że urządzenie będzie pracowało w sposób ciągły, niezależnie od poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Dzięki temu w bezpieczny sposób można wysuszyć rozwieszone ubrania – nawet te z delikatnych materiałów, wrażliwych na wysokie temperatury, których nie można suszyć w suszarce na ubrania.

Nie wiesz, co kupić? Podpowiadamy

Niezależnie od budżetu, jakim dysponujesz, w naszym poradniku znajdziesz produkty na każdą kieszeń. Wybierz kwotę i przeglądaj prezenty. 

Pomysł na prezent do 200 zł.
Pomysł na prezent do 500 zł.
Pomysł na prezent do 1500 zł.
Pomysł na prezent od 2000 zł.

Świąteczny przewodnik po prezentach. Nie wiesz, co kupić? Doradzimy. 

PREZENTY 2022

Ponad 50 technologicznych pomysłów na prezent – zaskocz bliskich. 

Obserwuj nas