instalki

Prezent do 200 zł

Szukasz pomysłu na trafiony prezent w niewielkim budżecie? Sprawdź nasze technologiczne rekomendacje w cenie do 200 zł. Znajdziesz tutaj inteligentne gadżety, sprzęt audio, akcesoria do smartfonów, i nie tylko. 

Powerbank Green Cell PBGC03 PowerPlay 20

Green Cell PBGC03

Green Cell PBGC03 PowerPlay 20 to dobrze oceniany powerbank o pojemności aż 20 000 mAh. Zastosowanie 2 portów USB-C PD oraz dwóch GC Ultra Charge sprawia, że możesz w tym samym czasie zasilić nawet 3 urządzenia.

SPC Gear VIRO

Przewodowe i wokółuszne słuchawki SPC Gear VIRO sprawdzą się nie tylko jako gadżet dla graczy, czy w trakcie wideokonferencji, ale także podczas wyjścia na spacer w wirtualnym otoczeniu ulubionej muzyki.

Inteligentne gniazdko Wi-Fi

Za niespełna 60 zł możecie kupić inteligentne gniazdko GOSUND EP2-1 Wi-Fi, dzięki któremu można sterować domowymi urządzeniami za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ważnym dodatkiem jest funkcja poboru mocy.

Tapo L920-5

Taśma LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem to świetne i efektowne uzupełnienie każdego pomieszczenia w domu. Tapo L920-5 pozwala kontrolować aż 50 oddzielnych stref kolorów.
Soundcore Life P2i

Soundcore Life P2i

Bezprzewodowe słuchawki douszne Soundcore Life P2i wyposażo w przetwornik 10 mm, 2 tryby korekcji dźwięku, a czas pracy akumulatora wynosi do 28 godzin. Wspierają łączność Bluetooth 5.2.

Efektowny aromatyzer

Sharp DF-A1E-T to ultradźwiękowy aromatyzer o unikalnej konstrukcji, który rozprowadza delikatną mgiełkę zapachu do otoczenia. Urządzenie można podłączyć do portu USB lub zwykłego gniazdka.

Inteligentne gniazdko Wi-Fi

Za niespełna 60 zł możecie kupić inteligentne gniazdko GOSUND EP2-1 Wi-Fi, dzięki któremu można sterować domowymi urządzeniami za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ważnym dodatkiem jest funkcja poboru mocy.
Czujnik temperatury, wilgotności MBG line HS04

Czujnik temperatury

Kolejny smart gadżet polecany na prezent to bezprzewodowy czujnik temperatury, wilgotności i światła z obsługą przez aplikację oraz systemy ZigBee i TUYA. Niezwykle elegancki design i czytelny wyświetlacz w dobrej cenie.
Tapo L510E

Tapo L510E

Żarówka Smart Wi-Fi ze ściemniaczem, dzięki której dostosujesz oświetlenie do sytuacji i pory dnia, by zawsze czuć się w swoim domu komfortowo. Urządzenie wspiera haromonogram i sterowanie głosowe.

8Bitdo Sn30 Pro+

Bezprzewodowy gamepad bluetooth z dwoma analogowymi gałkami. Jego wygląd w stylu retro z pewnością zachwyci niejednego dojrzałego gracza 🙂 Producent zapewnia kompatybilność z Switch, Windows, MacOS, Android i Steam.
KRUX CRATO RGB

KRUX Crato Pro RGB

Crato Pro RGB to klawiatura mechaniczna, która zwyciężyła nasz ranking klawiatur w cenie do 250 zł. Zestaw 104 klawiszy z przełącznikami Outemu Brown zapewni wygodę zarówno w grach, jak i podczas pisania.

Głośnik SHARP GX-BT180

Mały ale wariat? Tak w skrócie można określić możliwości głośnika przenośnego marki SHARP oferujący dźwięk o mocy 14W i do 10 metrów zasięgu i stabilne połącznie Bluetooth.

do 200 zł

Pomysł na prezent do 200 zł.
Pomysł na prezent do 500 zł.
Pomysł na prezent do 1500 zł.
Pomysł na prezent od 2000 zł.

Świąteczny przewodnik po prezentach. Nie wiesz, co kupić? Doradzimy. 

PREZENTY 2022

Ponad 50 technologicznych pomysłów na prezent – zaskocz bliskich. 

Obserwuj nas